Завантаж мобільний додаток


available-appstore

google_play

Викликай таксі 838 і отримуй 50 000 грн!

Сподіваємося, вам, також як і нам, сподобалися два попередні розіграшу цінних призів від української служби таксі 838! Саме тому, наша команда прийняла рішення знову провести супер конкурс в дев’яти містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Полтава, Запоріжжя, Маріуполь, Львів, Вінниця, Дрогобич! Ми знову даруємо круті подарунки і грошові призи клієнтам таксі 838 просто так!

Конкурс проводиться з 04 липня. Його призовий фонд становить понад 50 000 грн! Головний приз – 15 000 грн., приз за друге місце – 10 000 грн., за третє – 5 000 грн., а так само безліч додаткових грошових винагород для учасників

Ми надаємо якісні послуги і сподіваємось, що наші постійні та нові клієнти залишаться задоволеними. На додачу до низьких тарифів і кращого обслуговування ви отримуєте можливість виграти головні або один із кількох додаткових призів!

Для цього нічого не прийдеться робити, окрім як користуватися службою таксі 838, коли це Вам необхідно. Можливо саме Вам ми зателефонуємо 31 жовтня та запитаємо як передати головний приз!